Stop Rozbiórkom Altan z numerem druku sejmowego

W dniu dzisiejszym tj. 1 grudnia 2014r. Obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw uzyskał nr druku sejmowego -2953. Na stronie internetowej Sejmu pojawiła się również informacja o skierowaniu go do pierwszego czytania, ale bez konkretnej daty. Całość dotychczasowej dokumentacji, wraz z pierwszymi opiniami odnoszącymi się do kwestii proceduralnych, można znaleźć pod adresem http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/druki.xsp

 

Bieżące wydarzenia

Wielki dzień działkowców, ogrodów i Związku. Relacja z Nadzwyczajnego XI Krajowego Zjazdu Delegatów PZD

23 października 2014r. w Warszawie odbył się Nadzwyczajny XI Krajowy Zjazd Delegatów PZD, który otworzył Prezes KR PZD Eugeniusz Kondracki. Na przedzjazdowych konferencjach okręgowych wybranych zostało 150 delegatów na Zjazd, z czego uczestniczyło 147, frekwencja wynosiła więc aż 98%. Ten Zjazd otworzył nowy rozdział dla działkowców, ogrodów i Związku. Praktycznie jednomyślna decyzja wszystkich zgromadzonych delegatów ws. przyjęcia statutu nie pozostawia złudzeń, Wielomiesięczny wysiłek, jaki wiele osób włożyło w jego twórcze i merytoryczne przygotowanie, zaowocował pełną aprobatą środowiska działkowego dla tego dokumentu. Ten dzień, z całą pewnością zapisze się w historii ogrodnictwa działkowego w Polsce.

STATUT STOWARZYSZENIA OGRODOWEGO POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW

 

Delegaci obecni podczas Nadzwyczajnego XI Krajowego Zjazdu Delegatów PZD
w dniu 23 października br., uchwalili nowy Statut PZD. Zachęcamy do zapoznania się z treścią obowiązującego statutu.

 

 


Załącznik plikowy do pobrania

Statut_PZD_(uchwalony).docx

 

WPROWADZA SIĘ W ŻYCIE ZASADĘ:

JEDEN KLUCZ DO WEJŚCIA PRZEZ FURTKI NR 1, NR 2, NR 3, NR 5.

W dniu 24.10.2014r. – o  godz. 16.00 nastąpi wymiana zamków w furtkach przy bramie NR 2 i NR 3.
Podczas prowadzonych odczytów liczników zużycia wody w sektorze B będą wydawane bezpłatnie klucze - po 1 szt. na działkę( numery działek:107-175).


W  dniu  25.10.2014r. - o godz. 10.00 nastąpi wymiana zamka w furtce NR 5.
Podczas prowadzonych odczytów liczników zużycia wody w sektorze A będą  wydawane bezpłatnie  klucze  -  po  1  szt.  na działkę ( numery działek:1-106).

 


Zarząd ROD „PSZCZÓŁKA” informuje:

PILNE!!! Dnia 25.10.2014 o godz. 15.00 zostanie zamknięty dopływ wody.

  • W dniu 24.10.2014r. – od  godz. 16.00 będzie prowadzony odczyt liczników w sektorze B ( numery działek:107-175),
  • w dniu 25.10.2014r. - od godz. 10.00 będzie prowadzony odczyt liczników w sektorze
    A (numery działek 1-106),

W związku z powyższym  prosimy  działkowców o osobisty udział przy odczycie licznika (potwierdzenie przez działkowca stanu licznika w rejestrze zużycia wody). W wyjątkowych sytuacjach udostępnić licznik do odczytu oraz potwierdzić stan zużycia wody może sąsiad.

W przypadku potrzeby demontażu licznika na okres zimy należy zgłosić ten fakt podczas odczytu spisującemu stan zużycia wody.

Nie  udostępnienie  licznika  do  odczytu  lub demontaż licznika bez  zgłoszenia może wiązać  się  z  rozliczeniem  ryczałtowym z  uwzględnieniem niedoborów w zużyciu wody w całym ogrodzie.

 

Wolne Działki

Plan Ogrodu

© 2016 ROD Pszczółka. All Rights Reserved.